Bülent Demirkaya

Üniversite dönemi birçoğumuzun en güzel yılları olmuştur. Kontrol ve gözetimden uzak, özgürlüğün doyasıya yaşandığı kaçış dönemi olarak algılansada, geleceğimizi şekillendirdiğimiz en verimli dönemdir benim için. Geleceğimi şekillendirmek için 2002 yılında girmiş olduğum üniversite sınavından aldığım puan doğrultusunda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü tercih ettim ve 2006 yılında mezun oldum. 4 yıllık eğitim süresi boyunca fakültemizin ve üniversitemizin sunduğu geniş imkanlardan faydalandığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Alanlarında başarılı ve kendilerinden söz ettiren değerli hocalarımızdan ders alırken aynı zamanda fakültemizin basketbol takımı ve üniversitemizin hentbol takımında yer aldım. Sosyal ve kültürel anlamda birçok etkinlğin ve paylaşımın gerçekleştiği fakültemizde kendimi ifade edip geliştirebildiğim birçok olanak bulabildim. Hocalarımız sürekli iletişime açıktı ve eğitim ders saatleriyle sınırlı değildi.

Mezuniyetimin ardından yabancı dil eğitimi almak ve yurtdışı tecrübesi edinmek için Londra’ya gitmeye karari aldim. Sonrasında Online Bilgisayar Oyunları Sektöründeki ilk iş tecrübeme başladım ve dokuz yılı aşkın süredir İş Geliştirme, Pazarlama ve Satış alanında kariyerime devam etmekteyim.

Şuanda Hamburg’ta online oyun geliştirici ve yayıncı firması InnoGames’te iş Geliştirme Ekip Lideri olarak çalışmaktayım. Mobil ve tarayıcı tabanlı oyunlarımızın yeni pazarlara açılması, yeni iş ortaklıklarının geliştirilmesi alanlarında Pazarlama ekibine bağlı olarak çalışmaktayım.

Böylesine köklü ve bir o kadar kaliteli bir eğitim kurumundan mezun olmak gurur ve keyif verici.

Tüm öğrenci kardeşlerime başarılar dilerim!