Proje Tabanlı Staj Duyurusu ( yeni )

Staj yeri: Kayalar Kimya San ve Tic. A.Ş.

Proje konusu: Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Bunun için Yapılan Çalışmalar: Kişisel verilerin korunması kanunu ile yeni süreç hakkında bilgi edinme, puantaj takibi, tüm bordo süreçleri takibi konularında çalışma yapılacaktır.

Talep edilen stajyer sayısı: 1

Bölümleri: İİBF – İşletme, İktisat, Maliye ya da Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

Süre: En az 45 gün, en fazla 90 gün

Sınıf: En ez 4. Yarıyılı tamamlamış olan, tercihen 3. ve 4. Sınıflarda öğrenim gören

Not ortalaması: 2.5 ve üzeri

Adayda adanan özellikler: İstanbul’ da ikamet eden, edebilecek olan ya da İstanbul’ da kariyer hedefleri olan, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, öğrenmeye açık, takım Çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İngilizce bilgisi olan, bordro- özlük işlerinde çalışmaya istekli, disiplin sahibi ve çalışkan profiller,

EK DOSYA – Proje Tabanlı Staj Öğrenci Talep ve Başvuruları Hk._0 (2)

Son başvuru tarihi: 21 Mayıs 2018

Proje Tabanlı Staj Duyurusu

Staj yeri: Sampa Otomotiv A.Ş.
Proje konusu: Çalışanlarının şirkete olan bağlılığının ve memnuniyet oranlarının artışı
Talep edilen stajyer sayısı: 1
Bölümleri: İİBF – İşletme ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
Süre: en az 45 gün, en fazla 90 gün
Sınıfları: En ez 4. Yarıyılı tamamlamış olan, tercihen 3. ve 4. Sınıflarda öğrenim gören
Not ortalaması: 2.5 ve üzeri
EK DOSYA Proje Tabanlı Staj Öğrenci Talep ve Başvuruları Hk.
Son başvuru tarihi: 18 Mayıs 2018

Önemli Duyuru!

DİKKATLE OKUYUNUZ 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÖNLİSANS VE LİSANS EĞİTİM-ÖĞRETİM VE SINAV YÖNETMELİĞİ’NİN 19. MADDESİNİN 6. FIKRASI GEREĞİ:

“GÜZ VEYA BAHAR DÖNEMİ SONUNDA 2,00 GENEL NOT ORTALAMASINI (GNO) SAĞLAYAMAYAN ÖĞRENCİYE AKADEMİK YETERSİZLİK UYARISI YAPILIR. AKADEMİK YETERSİZLİK UYARISI ALAN ÖĞRENCİ, YAZ OKULUNDA VEYA TAKİP EDEN DÖNEMDE GNO’SUNU 2,00’A YÜKSELTİRSE AKADEMİK YETERSİZLİK UYARISI KALKAR.

AKADEMİK YETERSİZLİK UYARISI ALAN VE GNO’SUNU TAKİP EDEN DÖNEMDE DE 2,00’YE YÜKSELTEMEYEN ÖĞRENCİ İSE, BİR SONRAKİ DÖNEMDE FF, YZ VE DZ HARF NOTU OLAN DERSLERİYLE BİRLİKTE, AKADEMİK YETERSİZLİK UYARISI ALDIĞI DÖNEMDEN İTİBAREN HARF NOTU CC’NİN ALTINDA OLAN DERSLERİ TEKRAR ETMEK ZORUNDADIR. ÖĞRENCİNİN, TEKRAR ETTİĞİ DÖNEM SONUNDA 2,00 GNO’YU SAĞLAMASI DURUMUNDA DERS TEKRARI SONA ERER.”

ÖRNEK: 2016-2017 GÜZ DÖNEMİ: GNO 2,00’IN ALTINDA İSE, AKADEMİK YETERSİZLİK UYARISI VERİLİR.

2016-2017 BAHAR DÖNEMİ: GNO 2,00’IN ÜZERİNDE İSE, AKADEMİK YETERSİZLİK UYARISI KALKAR. BU DURUMDAKİ ÖĞRENCİLER SADECE FF, YZ VE DZ OLAN DERSLERİ İLGİLİ DÖNEMİNDE ALMAK ZORUNDADIR.

2016-2017 BAHAR DÖNEMİ: GNO 2,00’IN ALTINDA İSE, ÖĞRENCİ TEKRAR DURUMUNA DÜŞER. BU DURUMDAKİ ÖĞRENCİ 2017-2018 GÜZ DÖNEMİNDE; 2016-2017 GÜZ DÖNEMİNDEN İTİBAREN CC’NİN ALTINDAKİ TÜM DERSLERİ TEKRAR ETMEK ZORUNDADIR. ÖĞRENCİ BU DÖNEM SONUNDA, 2,00 GNO’YU TUTTURURSA TEKRAR DURUMU ORTADAN KALKAR.

DUYURU

2017-2018 Öğretim Yılı Bahar dönemi ortak kodlu yabancı dil derslerinin ve TÜR128 Türk Dili II dersinin Final Sınavı tarihlerinde değişiklik yapılmıştır. Değişiklikler aşağıdaki gibidir: